12:34 18-05-2015
news_image
5470
TOP OYUNLARI

Bakı-2015: Yığmalarımızın oyunlarının tam TƏQVİMİ

Bakıda keçiriləcək Avropa Oyunlarında voleybol yarışlarının qrup mərhələsinin təqvimi açıqlanıb. Apasport.az saytının məlumatına görə, “Kristal Hall”da keçiriləcək oyunlar saat 11:00-da start götürəcək. Hər günün sonuncu qarşılaşması isə saat 00:00-da başlayacaq.

 

Final mərhələsində saatlar fərqli olacaq. Həlledici mərhələdə bir gün kişi, digər gün qadın voleybolçular münasibətinə aydınlıq gətirəcək.

 

Qeyd edək ki, qadınlardan ibarət yığmamız Bakı-2015-ə Rumıniya ilə start verəcəyi halda, kişi voleybolçularımız Finlandiya ilə matçda debüt edəcəklər.

 

Qadınlar

 

A qrupu: Azərbaycan, Türkiyə, İtaliya, Polşa, Belçika, Rumıniya

 

Tarix

Saat

 

 

 

13 iyun

13:00

İtaliya 

 Belçika

13 iyun

18:30

Azərbaycan

 Rumıniya

14 iyun

00:00

Polşa

 Türkiyə

15 iyun

13:00

Türkiyə

 İtaliya

15 iyun

18:30

Rumıniya

 Belçika

16 iyun

00:00

Azərbaycan

 Polşa

17 iyun

13:00

Polşa

 Rumıniya

17 iyun

18:30

İtaliya

 Azərbaycan

17 iyun

22:00

Belçika

 Türkiyə

19 iyun

11:00

Rumıniya

 Türkiyə

19 iyun

18:30

Polşa

 İtaliya

19 iyun

22:00

Azərbaycan

 Belçika

21 iyun

11:00

Belçika

 Polşa

21 iyun

16:30

İtaliya

 Rumıniya

21 iyun

22:00

Türkiyə

 Azərbaycan

 

B qrupu: Rusiya, Serbiya, Almaniya, Hollandiya, Xorvatiya, Bolqarıstan

 

Date

Time

 

 

 

13 iyun

11:00

Serbiya

 Xorvatiya

13 iyun

16:30

Almaniya

 Bolqarıstan

13 iyun

22:00

Hollandiya

 Rusiya

15 iyun

11:00

Bolqarıstan

 Rusiya

15 iyun

16:30

Xorvatiya

 Hollandiya

15 iyun

22:00

Almaniya

 Serbiya

17 iyun

11:00

Hollandiya

 Almaniya

17 iyun

16:30

Serbiya

 Bolqarıstan

18 iyun

00:00

Rusiya

 Xorvatiya

19 iyun

13:00

Bolqarıstan

 Xorvatiya

19 iyun

16:30

Serbiya

 Hollandiya

20 iyun

00:00

Almaniya

 Rusiya

21 iyun

13:00

Hollandiya

 Bolqarıstan

21 iyun

18:30

Xorvatiya

 Almaniya

22 iyun

00:00

Rusiya

 Serbiya

 

 

Kişilər

 

A qrupu: Azərbaycan, Serbiya, Polşa, Fransa, Finlandiya, Türkiyə

 

Tarix

Saat

 

 

 

14 iyun

13:00

Serbiya 

 Türkiyə

14 iyun

18:30

Azərbaycan

 Finlandiya

15 iyun

00:00

Polşa

 Fransa

16 iyun

13:00

Finlandiya

 Fransa

16 iyun

16:30

Türkiyə

 Polşa

17 iyun

00:00

Azərbaycan

 Serbiya

18 iyun

16:30

Finlandiya

 Türkiyə

18 iyun

18:30

Azərbaycan

 Fransa

19 iyun

00:00

Serbiya

 Polşa

20 iyun

11:00

Fransa

 Türkiyə

20 iyun

16:30

Serbiya

 Finlandiya

20 iyun

22:00

Polşa

 Azərbaycan

22 iyun

11:00

Polşa

 Finlandiya

22 iyun

18:30

Fransa

 Serbiya

22 iyun

22:00

Türkiyə

 Azərbaycan

 

B qrupu: Rusiya, İtaliya, Bolqarıstan, Almaniya, Belçika, Slovakiya

 

Tarix

Saat

 

 

 

14 iyun

11:00

Slovakiya

 İtaliya

14 iyun

16:30

Belçika

 Bolqarıstan

14 iyun

22:00

Almaniya

 Rusiya

16 iyun

11:00

Rusiya

 Belçika

16 iyun

18:30

Almaniya

 Slovakiya

16 iyun

22:00

Bolqarıstan

 İtaliya

18 iyun

11:00

Bolqarıstan

 Almaniya

18 iyun

13:00

Rusiya

 Slovakiya

18 iyun

22:00

İtaliya

 Belçika

20 iyun

13:00

Slovakiya

 Belçika

20 iyun

18:30

Rusiya

 Bolqarıstan

21 iyun

00:00

Almaniya

 İtaliya

22 iyun

13:00

Belçika

 Almaniya

22 iyun

16:30

Bolqarıstan

 Slovakiya

23 iyun

00:00

İtaliya

 Rusiya