11:15 04-07-2016
news_image
4192
TOP OYUNLARI

Klublarımızın Çempionlar Liqasında oyunlarının təqvimi

Qadın voleybolçular arasında Çempionlar Liqasında qrup mərhələsinin təqvimi müəyyənləşib. Apasport.az-ın eksklüziv məlumatına görə, Super Liqanın çempionu “Azərreyl” mübarizəyə evdə başlayacağı halda, vitse-çempion ilk görüşünü səfərdə keçirəcək.

 

Hələlik isə yalnız son turun baş tutma günü dəqiqdi. İlk 5 turun keçirilmə tarixi, yeri, həmçinin başlama saatı təsnifat mərhələlərinin yekununda dəqiqləşəcək.

 

Qeyd edək ki, yarışa oktyabrın 18-də I təsnifat mərhələsi ilə start veriləcək.

 

I tur

14 dekabr (+/- 1 gün), 2016

 

A qrupu

“Ximik” (Polşa) – 3-cü təsnifat mərhələsinin qalibi

“Konegliano” (İtaliya) – “Telekom” (Azərbaycan)

 

C qrupu

“Azərreyl” (Azərbaycan) - 3-cü təsnifat mərhələsinin qalibi

“Sen-Rafael” (Fransa) - “Fənərbaxça” (Türkiyə)

 

II tur

11 yanvar (+/- 1 gün), 2017

 

“Telekom” (Azərbaycan) - “Ximik” (Polşa)

3-cü təsnifat mərhələsinin qalibi - “Konegliano” (İtaliya)

 

C qrupu

“Fənərbaxça” (Türkiyə) - “Azərreyl” (Azərbaycan)

3-cü təsnifat mərhələsinin qalibi - “Sen-Rafael” (Fransa)

 

III tur

25 yanvar (+/- 1 gün), 2017

 

A qrupu

“Ximik” (Polşa) - “Konegliano” (İtaliya)

3-cü təsnifat mərhələsinin qalibi - “Telekom” (Azərbaycan)

 

C qrupu

“Azərreyl” (Azərbaycan) - “Sen-Rafael” (Fransa)

3-cü təsnifat mərhələsinin qalibi - “Fənərbaxça” (Türkiyə)

 

IV tur

8 fevral (+/- 1 gün), 2017

 

A qrupu

“Telekom” (Azərbaycan) - 3-cü təsnifat mərhələsinin qalibi

“Konegliano” (İtaliya) - “Ximik” (Polşa)

 

C qrupu

“Fənərbaxça” (Türkiyə) - 3-cü təsnifat mərhələsinin qalibi

“Sen-Rafael” (Fransa) - “Azərreyl” (Azərbaycan)

 

V tur

22 fevral (+/- 1 gün), 2017

 

A qrupu

“Konegliano” (İtaliya) - 3-cü təsnifat mərhələsinin qalibi

“Ximik” (Polşa) - “Telekom” (Azərbaycan)

 

C qrupu

“Sen-Rafael” (Fransa) - 3-cü təsnifat mərhələsinin qalibi

“Azərreyl” (Azərbaycan) - “Fənərbaxça” (Türkiyə)

 

 

VI tur

28 fevral (+/- 1 gün), 2017

 

A qrupu

“Telekom” (Azərbaycan) - “Konegliano” (İtaliya)

3-cü təsnifat mərhələsinin qalibi - “Ximik” (Polşa)

 

C qrupu

“Fənərbaxça” (Türkiyə) - “Sen-Rafael” (Fransa)

3-cü təsnifat mərhələsinin qalibi - “Azərreyl” (Azərbaycan)