10:28 03-10-2020
news_image
348
FUTBOL

"Qarabağ"ın oyunlarının vaxtı dəqiqləşdi - Avropa Liqasının qruplarının təqvimi

Avropa Liqasının qrup mərhələsinin oyunlarının təqvimi açıqlanıb.
 
Apasport.az saytının məlumatına görə, Azərbaycanı bu turnirdə təmsil edən “Qarabağ”ın matçlarının da tarixləri müəyyənləşib.
 
İ qrupunda qərarlaşan Ağdam təmsilçisi ilk görüşünü İsraildə Təl-Əviv “Makkabi”sinə qarşı keçirəcək.
 
Həmçinin pley-off mərhələlərinin püşkatma və oyun günlərinin tarixi də məlumdur.
 
Avropa Liqası
Qrup mərhələsi
I tur
22 oktyabr
A qrupu

20:55. "Yanq Boyz" (İsveçrə) - "Roma" (İtaliya)
20:55. MOİK (Sofiya, Bolqarıstan) – ÇFR (Rumıniya)
B qrupu
20:55. "Dandolk" (İrlandiya) - "Molde" (Norveç)
20:55. "Rapid" (Avstriya) - "Arsenal" (İngiltərə)
C qrupu
20:55. "Bayer" (Almaniya) - "Nitsa" (Fransa)
20:55. "Hapoel" (Beer-Şeva, İsrail) - "Slaviya" (Çexiya)
D qrupu
20:55. "Standard" (Belçika) - "Reyncers" (Şotlandiya)
20:55. "Lex" (Polşa) - "Benfika" (Portuqaliya)
E qrupu
20:55. PSV (Niderland) - "Qranada" (İspaniya)
20:55. PAOK (Yunanıstan) - "Omoniya" (Kipr)
F qrupu
20:55. "Napoli" (İtaliya) – “Alkmaar” (Niderland)
20:55. "Riyeka" (Xotvatiya) - "Real Sosyedad" (İspaniya)
G qrupu
23:00. "Braqa" (Portuqaliya) - AEK (Yunanıstan)
23:00. "Lester" (İngiltərə) - "Zarya" (Ukrayna)
H qrupu
23:00. "Seltik" (Şotlandiya) - "Milan" (İtaliya)
23:00. "Sparta" (Çexiya) - "Lill" (Fransa)
İ qrupu
23:00. "Vilyarreal" (İspaniya) - "Sivasspor" (Türkiyə)
23:00. "Makkabi" (Təl-Əviv, İsrail) - "Qarabağ" (AZƏRBAYCAN)
J qrupu
23:00. "Tottenhem" (İngiltərə) - LASK (Avstriya)
23:00. "Lüdoqorets" (Bolqarıstan) - "Antverpen" (Belçika)
K qrupu
23:00. "Dinamo" (Zaqreb, Xorvatiya) - "Feyenoord" (Niderland)
23:00. "Volfsberger" (Avstriya) – MOİK (Moskva, Rusiya)
L qrupu
23:00. "Hoffenhaym" (Almaniya) - "Srvena Zvezda" (Serbiya)
23:00. "Slovan" (Çexiya) - "Gent" (Belçika)

II tur
29 oktyabr

A qrupu
24:00. “Roma” – MOİK
24:00. ÇFR – “Yanq Boyz”
B qrupu
24:00. “Arsenal” – “Dandolk
24:00. “Molde” – “Rapid”
C qrupu
24:00. “Slaviya” – “Bayer”
24:00. “Nitsa” – “Hapoel” (Beer-Şeva)
D qrupu
24:00. “Benfika” – “Standard”
24:00. “Reyncers” – “Lex”
E qrupu
24:00. “Omoniya” – PSV
24:00. “Qranada” - PAOK
F qrupu
24:00. “Real Sosyedad” – “Napoli”
24:00. “Alkmaar” – “Riyeka”
G qrupu
21:55. AEK – “Lester”
21:55. “Zarya” – “Braqa”
H qrupu
21:55. “Milan” – “Sparta”
21:55. “Lill” – “Seltik”
İ qrupu
21:55. “Qarabağ” – “Vilyarreal”
21:55. “Sivasspor” – “Makkabi” (Təl-Əviv)
J qrupu
21:55. LASK – “Lüdoqorets”
21:55. “Antverpen” – “Tottenhem”
K qrupu
21:55. MOİK (Moskva) – “Dinamo” (Zaqreb)
21:55. “Feyenoord” – “Volfsberger”
L qrupu
21:55. “Gent” – “Hoffenhaym”
21:55. “Srvena Zvezda” – “Slovan”
 
III tur
5 noyabr

A qrupu
21:55. “Roma” – ÇFR
24:00. “Yanq Boyz” – MOİK (Sofiya)
B qrupu
21:55. “Rapid” – “Dandolk”
24:00. “Arsenal” – “Molde”
C qrupu
21:55. “Slaviya” – “Nitsa”
21:55. “Hapoel” (Beer-Şeva) – “Bayer”
F qrupu
21:55. “Benfika” – “Reyncers”
21:55. “Lex” – “Standard”
E qrupu
21:55. PAOK – PSV
21:55. “Omoniya” – “Qranada”
F qrupu
21:55. “Real Sosyedad” – “Alkmaar”
21:55. “Riyeka” – “Napoli”
G qrupu
24:00. “Lester” – “Braqa”
24:00. “Zarya” - AEK
H qrupu
24:00. “Seltik” – “Sparta”
24:00. “Milan” – “Lill”
İ qrupu
21:55. “Sivasspor” – “Qarabağ”
24:00. “Vilyarreal” – “Makkabi” (Təl-Əviv)
J qrupu
21:55. “Lüdoqorets” – “Tottenhem”
24:00. “Antverpen” - LASK
K qrupu
24:00. “Dinamo” (Zaqreb) – “Volfsberger”
24:00. “Feyenoord” – MOİK (Moskva)
L qrupu
24:00. “Srvena Zvezda” – “Gent”
24:00. “Hoffenhaym” – “Slovan”
 
IV tur
26 noyabr

A qrupu
21:55. MOİK (Sofiya) – “Yanq Boyz”
24:00. ÇFR – “Roma”
B qrupu
21:55. “Molde” – “Arsenal”
24:00. “Dandolk” – “Rapid”
C qrupu
24:00. “Bayer” – “Hapoel” (Beer-Şeva)
24:00. “Nitsa” – “Slaviya”
D qrupu
24:00. “Standard” – “Lex”
24:00. “Reyncers” – “Benfika”
E qrupu
24:00. PSV – PAOK
24:00. “Qranada” – “Omoniya”
F qrupu
24:00. “Napoli” – “Riyeka”
24:00. “Alkmaar” – “Real Sosyedad”
G qrupu
21:55. “Braqa” – “Lester”
21:55. AEK – “Zarya”
H qrupu
21:55. “Sparta” – “Seltik”
21:55. “Lill” – “Milan”
İ qrupu
21:55. “Makkabi” (Təl-Əviv) – “Vilyarreal”
21:55. “Qarabağ” – “Sivasspor”
J qrupu
21:55. LASK – “Antverpen”
24:00. “Tottenhem” – “Lüdoqorets”
K qrupu
21:55. MOİK (Moskva) – “Feyenoord”
21:55. “Volfsberger” – “Dinamo” (Zaqreb)
L qrupu
21:55. “Gent” – “Srvena Zvezda”
21:55. “Slovan” – “Hoffenhaym”
 
V tur
3 dekabr

A qrupu
24:00. “Roma” – “Yanq Boyz”
24:00. ÇFR – MOİK (Sofiya)
B qrupu
24:00. “Arsenal” – “Rapid”
24:00. “Molde” – “Dandolk”
C qrupu
24:00. “Slaviya” – “Hapoel” (Beer-Şeva)
24:00. “Nitsa” – “Bayer”
D qrupu
24:00. “Benfika” – “Lex”
24:00. “Reyncers” – “Standard”
E qrupu
24:00. “Qranada” – PSV
24:00. “Omoniya” - PAOK
F qrupu
24:00. “Alkmaar” – “Napoli”
24:00. “Real Sosyedad” – “Riyeka”
G qrupu
21:55. AEK – “Braqa”
21:55. “Zarya” – “Lester”
H qrupu
21:55. “Milan” – “Seltik”
21:55. “Lill” – “Sparta”
İ qrupu
21:55. “Qarabağ” – “Makabi” (Təl-Əviv)
21:55. “Sivasspor” – “Vilyarreal”
J qrupu
21:55. LASK – “Tottenhem”
21:55. “Antverpen” – “Lüdoqorets”
K qrupu
21:55. MOİK (Moskva) – “Volfsberger”
21:55. “Feyenoord” – “Dinamo” (Zaqreb)
L qrupu
21:55. “Gent” – “Slovan”
21:55. “Srvena Zvezda” – “Hoffenhaym”
 
VI tur
10 dekabr
A qrupu

21:55. “Yanq Boyz” – ÇFR
21:55. MOİK (Sofiya) – “Roma”
B qrupu
21:55. “Dandolk” – “Arsenal”
21:55. “Rapid” – “Molde”
C qrupu
21:55. “Bayer” – “Slaviya”
21:55. “Hapoel” (Beer-Şeva) – “Nitsa”
D qrupu
21:55. “Standard” – “Benfika”
21:55. “Lex” – “Reyncers”
E qrupu
21:55. PSV – “Omoniya”
21:55. PAOK – “Qranada”
F qrupu
21:55. “Napoli” – “Real Sosyedad”
21:55. “Riyeka” – “Alkmaar”
G qrupu
24:00. “Braqa” – “Zarya”
24:00. “Lester” - AEK
H qrupu
24:00. “Seltik” – “Lill”
24:00. “Sparta” – “Milan”
İ qrupu
24:00. “Vilyarreal” – “Qarabağ”
24:00. “Makkabi” (Təl-Əviv) – “Sivasspor”
J qrupu
24:00. “Tottenhem” – “Antverpen”
24:00. “Lüdoqorets” - LASK
K qrupu
24:00. “Dinamo” (Zaqreb) - MOİK (Moskva)
24:00. “Volfsberger” – “Feyenoord”
L qrupu
24:00. “Hoffenhaym” – “Gent”
24:00. “Slovan” – “Srvena Zvezda”
 
1/16 final
Püşkatma - 14 dekabr
İlk oyunlar - 18 fevral
Cavab oyunları - 25 fevral
 
1/8 final
Püşkatma - 26 fevral
İlk oyunlar - 11 mart
Cavab oyunları - 18 mart
 
1/4 final
Püşkatma - 19 mart
İlk oyunlar - 8 aprel
Cavab oyunları - 15 aprel
 
Yarımfinal
Püşkatma - 19 mart
İlk oyunlar - 29 aprel
Cavab oyunları - 6 may
 
Final
26 may

Polşa. Qdansk stadionu