QOLLAR: Yevgeni Loşankov, 5, Denis Saçeko, 11 - Zohair Benouahi, 66
Sarı vərəqələr: Viktor İqbekoyi, 29, Zohair Benouahi, 64, Aqil Nıbiyev, 86 (hamısı kobud oyun), Donatas Novikas, 90 (fitdən sonra topa zərbə vurmaq)
Qırmızı vərəqə: Usim Nduka, 46 (son ümid folu)
MİNSK: 1. Simas Skinderis, 2. İqor Voronkov, 5. Aleksandr Saçivko, 6. Andrey Razin (k), 7. Denis Saçeko (8. Sergey Qiqeviç, 79),11. Yevgeni Loşankov (22. Donatas Novikas, 84), 17. Mixail Zenko (10. Roman Vasilyuk, 67), 18. Dmitri Şeqrikoviç, 20. Artyom Rəhmanov, 29. Mixail Osipoviç, 30. Tajia Soro
Ehtiyat oyunçular: 77. Artur Lesko, 8. Sergey Qiqeviç, 10. Roman Vasilyuk, 13. Dmitri Klimoviç, 14. Sergey Puşnyakov, 16. Kiril Pavlyuçek, 22. Donatas Novikas
Baş məşqçi: Vitali Tarakanov
AZAL: 12. Cahangir Həsənzadə, 2. Robert Petrov, 3. Usim Nduka, 5. Aqil Nəbiyev (k), 7. Tərlan Xəlilov (23. Pius İkedia, 46), 10. Nuqzar Kvirtuya , 71, 11. Zohair Benouahi, 17. Viktor İqbekoyi, 19. Hüseyn Axundov, 20. Mənsur Limani (8. Elşən M7mmədov, 80), 24. Enjo Krastovçev
Ehtiyat oyunçular: 1. Amil Ağacanov, 6. Ritus Krjauklis, 8. Elşən Məmmədov, 9. Vüsal Qarayev, 14. Orxan Səfiyaroğlu, 18. Cavid Rəhimov, 23. Pius İkedia
Baş məşqçi: Nazim Süleymanov
Süleymanov ilk oyunla müqayisədə start heyətində 2 dəyişiklik edib. O, sağ cinah oyunçuları - buraxdığımız qolda səhvi olan Latviya yığmasının müdafiəçisi Ritus Krjauklislə nigeriyalı yarımmüdafiəçi Pius İkedianı ehtiyatda saxlayıb. Əvəzində Hüseyn Axundovla gürcü Nuqzar Kvirtiya ilk dəqiqələrdən meydanda olacaq. Minskdəki oyuna marağın az olduğunu deyə bilərik. Belə ki, oyuna 35 dəqiqə vaxt qalsa da, tribunalar bomboşdur. Komandamız artıq meydana çıxaraq məşq etsə də, meydan sahibləri hələ bunu etməyib.